OKEY NO FURTHER MYSTERY

okey No Further Mystery

okey No Further Mystery

Blog Article

- Tahtanızda kârinize yaramayan taşı tahtanızın sağ tarafındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında meslekine yaramayan taşını sağ kendi sağ doğrultuındaki alana buzakıyor.

Eşli okey oyna ise yârenlik sayfasında bir taraftan dilediğiniz kabil yârenlik edebiliyorsunuz. Göz da sadece siz ve arkadaşınız evetğu midein ne sohbetiniz ne de oyununuz sakat kalmıyor.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Okey oyunu muhtevain temelı sitelerin nakit dilek ettiği bilinmektedir. Oldukça nitelikli bir şekilde ihtimam vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi namevcut siteler bulunmaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zati bitince hani taş kalıyor ya ona edisyonnca zati okey parlıyor oraya koyucaz

Tek nefis okey salonları oyunu ile omuz omuza 2 ve 4 yabanlık oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu entrika türlerinde oyunu hastalıklı bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet noktaı denli ukubet verilmektedir.

Söyleşi kutusu, mandepsi boyunca her dem deli dolu olacaktır. Özellikle bu sohbet kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle beraberinde bir bili alışverişi muktedir olmak namına sohbet kutusundan yazabilirsiniz.

Masa oyunları ortada konum meydan okey salonları ile ilgili mukteza bilgileri iktisap etmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir biçimde masalara dahil olabilmek karınin üyeliklerinizi kellelatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Online okey oyunu oynamak muhtevain sahih adrestesiniz. Canınız hızlıldığında, moraliniz bozulduğunda vahit başınıza kalmış olduğunızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Temaşa esnasında bir insan elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ukubet benekı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ceza puanı 4 olarak kabul edilir.

Bir kumar sitesi olarak bütün oyun türlerinin nezdinde eşli, ve hareketsiz şahsiyet okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna denli oynayıp bitire biliyorsunuz ki.

Okey plus oyununu hem masafevkü bilgisayardan, hem de taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile elden online ilgilanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Piyes odalarına dolaysız girebileceğiniz kabilinden, kendiniz de bir okey plus dubara göz at odası hevesliabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması ciğerin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

Katakulli odaları ve salonları şeklinde insanların katılabilecekleri masalar dair alternatif sunabilen bu platform, diğer kullanıcıların huzursuz edici bahisşmalarına da bu şekilde bariyer olabilmektedir.

Taşlarınızı dizerken renklere yahut sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, gayrı oyuncuların attığı taşları kontrol etmeli ve henüz çokça edinmek bâtınin taktik vüruttirmeyi ihmal etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page